pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 5654

Czterech pijanych kierowców

Czterech pijanych kierowców w weekend zatrzymali pszczyńscy stróże prawa. Wszyscy mieli we krwi po ponad dwa promile alkoholu.

W nocy z piątku na sobotę policjanci od dalszej jazdy powstrzymali 27-latka, który prowadził Volkswagena T-4. Mężczyzna, którego zatrzymano na ulicy Turystycznej w Łące miał około 2,3 promila.

W sobotę wieczorem w Goczałkowicach na ulicy Krzyżanowskiego funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 40- letniego kierowce VW Polo. Badanie wykazało u niego także około 2,3 promila.

W nocy z soboty na niedzielę na ulicy Bielskiej w Pszczynie policjanci skontrolowani 28-latka z Pszczyny, kierowcę Hondy Civic. Okazało się, że mężczyzna, wsiadając za kierownicę, był nietrzeźwy - miał około 3,5 promila.

W niedzielę wieczorem na ulicy Żorskiej w Pszczynie policjanci zatrzymali 28-latka z Pszczyny, również kierowcę Hondy Civic, który miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.