pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2014
  • 14 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 29037

Rozbój w monopolowym - wideo

Policjanci z Pszczyny prowadzą sprawę rozboju, do którego doszło 6 sierpnia w sklepie monopolowym przy ul. Dworcowej w Pszczynie. Ofiarą była ekspedientka, a sprawcą mężczyzna widoczny na przedstawionych zdjęciach.

Kamera monitoringu w sklepie utrwaliła całe zdarzenie. Widoczny na filmie młody mężczyzna, pod pozorem zakupu kolejnego piwa, wszedł do środka, po czym uderzył pustą butelką ekspedientkę w głowę. Kobieta chwilowo straciła orientację, co wykorzystał sprawca, kradnąc z kasy fiskalnej gotówkę.Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego pszczyńskiej jednostki. Prosimy dzwonić wybierając numer telefonu 32 449-32-80 lub z końcówkami 281 i 282 oraz całodobowo,wykręcając 32 449-32-00 lub alarmowy 997.

Rozbój w sklepie monopolowym w Pszczynie - 6.08.2014 · fot. Policja


Rysopis sprawcy:

Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, miał około 175 cm wzrostu. Był ubrany w bawełnianą koszulkę typu T- shirt koloru szarego lub czarnego, była poplamiona farbą, tynkiem itp., miał charakterystyczne materiałowe, krótkie spodenki w jasnym kolorze w kratkę ( krzyżujące się cienkie, ciemnego koloru, linie). Na nogach miał buty robocze, trapery, a na głowie materiałową czapeczkę z daszkiem w ciemnym kolorze.

Ubiór sprawcy może świadczyć o tym, że jest pracownikiem firmy budowlanej.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.