pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 6208

Nagroda dla rzecznik prasowej

St. asp. Karolina Błaszczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie została wyróżniona przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinsp. Krzysztofa Jarosza za najlepiej prowadzoną działalność informacyjno - prasową.

Generał Krzysztof Jarosz wręczył nagrody w obecności swojego zastępcy - insp. Romana Rabsztyna. Oprócz pszczyńskiej rzecznik prasowej nagrodę w tej dziedzinie otrzymała również asp. szt. Magdalena Modrykamień z KPP w Myszkowie. Komendant pogratulował nagrodzonym bardzo dobrego wykonywania postawionych przed nimi zadań. Podkreślił, że zawsze docenia tych, którzy angażują się w swoją pracę i życzył wszystkim ponownego spotkania przy równie miłej okazji.

St. asp. Karolina Błaszczyk
St. asp. Karolina Błaszczyk odebrała nagrodę za wzorową realizację obowiązków służbowych. · fot. KPP Pszczyna


St. asp. Karolina Błaszczyk współpracuje z mediami. Odpowiada za publikowanie informacji na stronie internetowej pszczyńskiej komendy, a także udziela odpowiedzi na pytania zadawane przez dziennikarzy.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.