pless.pl

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 10343

Organizujesz imprezę? Zajrzyj tutaj

Artykuł sponsorowany:

W Pszczynie powstał sklep, w którym można kupić wszystkie akcesoria na imprezę! Znajdziesz tu liczne dodatki do zabawy przy każdej okazji: urodzin, wesel, wieczorów panieńskich i kawalerskich, a także spontanicznych spotkań z przyjaciółmi.

"Sto Lat" to nazwa nowego sklepu, który znajduje się przy ulicy Męczenników Oświęcimskich 2.

Sto lat


Znajdziecie tu olbrzymi wybór akcesoriów i bardzo atrakcyjne ceny. W ofercie są świeczki w wielu kolorach i kształtach: samochodziki, helikoptery, piłki, serduszka, magiczne i takie, które po zdmuchnięciu same się zapalają kolorowym płomieniem.

sto lat, wesele, ślub


Są tu także stroje do przebierania dla dzieci. Dzięki nim milusińscy będą mogli przebrać się między innymi za swoich ulubionych bohaterów.

balony, balon, sto lat


W sklepie "Sto Lat" można kupić: fontanny tortowe, opakowania na ciasto, tacki na kołacze, pudełeczka dla gości, lampiony szczęścia, dodatki weselne, a także konfetti strzelające płatkami róż (białe, różowe, niebieskie, fioletowe, złote i inne)

konfetti, confetti, sto lat


"Sto Lat" proponuje także duży wybór balonów, w tym z nadrukiem logo lub innym tekstem i znakiem na życzenie. Sprawdzi sie to przy wielu okazjach, zarówno rodzinnych, jak i firmowych. Na urodzinowe uroczystości można kupić balon z liczbą, na przykład "18" na osiemnaste urodziny. Balony takie mają metr wysokości i są wypełnione helem, dzięki czemu utrzymują się w powietrzu nawet dwa tygodnie.

---

Sto Lat
ul.Męczenników Oświęcimskich 2
43-200 Pszczyna
tel.512910543
www.stolat.eu
stolat.pszczyna@gmail.com