pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2014
  • 25 września 2014
  • wyświetleń: 2705

Nabór do projektu europejskiego

Wykluczenie cyfrowe to podział społeczeństwa na osoby z dostępem do sieci internetowej i nowoczesnych form komunikacji oraz na osoby bez takich możliwości. Aby zmniejszyć ryzyko występowania takiego podziału, Gmina Miedźna przystąpiła do projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu".

Głównym celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu, poprzez zakup sprzętu komputerowego do szkół z terenu gminy oraz sprzętu komputerowego wraz z dostępem do Internetu dla mieszkańców gminy Miedźna.

Dokumenty rekrutacyjne (dostępne na stronie UG Miedźna) przyjmowane będą w budynku Urzędu Gminy Miedźna ul. Wiejska 131 w Kancelarii do 30 września od poniedziałku do piątku od godziny 7.30 do 14.30.

Zgłoszenia do Projektu dokonuje pełnoletni mieszkaniec Gminy Miedźna. W przypadku osoby niepełnoletniej od 13 do 18 roku życia - dokumenty rekrutacyjne podpisuje osoba niepełnoletnia z rodzicem lub opiekunem prawnym, a w przypadku dziecka poniżej 13 roku życia oraz osoby z ograniczoną zdolnością do czynności prawnych - rodzic lub opiekun prawny. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Przypominamy, że Gmina Miedźna otrzymała dotację na realizację projektu w wysokości 671 tysięcy 310 złotych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka Działanie: 8.3 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu - eInclusion.

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.