pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2014
  • 28 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 3472

Mammobus stanie na rynku

Za nami:

Połowa kobiet uprawnionych do bezpłatnego badania mammograficznego w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi wciąż nie skorzystała z możliwości zyskania spokoju o swoje zdrowie. Jeśli jesteś w grupie, która już się przebadała, zachęć swoje przyjaciółki do zgłoszenia się na badanie. Jeśli jeszcze się nie badałaś - przyjdźcie na badanie razem.

Mammografię można będzie bezpłatnie wykonać 28 sierpnia na pszczyńskim rynku.

Program skierowany jest do kobiet w wieku od 50 do 69 roku życia, ponieważ w tej grupie wiekowej obserwowalny jest wzrost zachorowań na nowotwór złośliwy, jakim jest rak piersi. Mammografia, czyli rentgenowskie badanie piersi, to najskuteczniejsza metoda w diagnostyce wczesnych objawów raka piersi.

Aby panie nie musiały czekać w kolejce przy mammobusie, mogą się wcześniej zarejestrować pod numerem 586-662-444. Na badanie należy wziąć dowód osobisty oraz zdjęcia i płytę z poprzedniej mammografii, jeżeli była już wykonywana.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.