pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2014
  • 19 września 2014
  • wyświetleń: 6025

Wielki Test Języka Angielskiego

Za nami:

14 września mieszkańcy Pszczyny napisali Wielki Test Języka Angielskiego. Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które po raz trzeci odbyło się w blisko 100 miastach Polski.

best


sala sesyjna um
Uczestnicy napisali test w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Pszczynie · fot. UM Pszczyna


Po przywitaniu uczestników przez Wiceburmistrz Pszczyny Panią Barbarę Sopot-Zembok i Dyrektora BEST CJO Pana Dariusza Wiśniewskiego uczestnicy przystąpili do napisania Wielkiego Testu. Dorośli pisali egzamin TOEIC, młodzież TOEFL Junior, a dzieci test dziecięcy. Po skończeniu Testu wręczone zostały nagrody w konkursie, który towarzyszył imprezie.

Zadaniem konkursowym było wymyślenie krótkiego sloganu promującego naukę języka angielskiego (po polsku lub po angielsku). Główną nagrodą był semestralny kurs językowy ufundowany przez BEST Centrum Języków Obcych w Pszczynie, a osoby, które otrzymały wyróżnienia dostały audio-booki ufundowane przez wydawnictwo Pearson, talony do Restauracji Frykówka lub Cafe u Telemanna oraz torby pełne nagród ufundowane przez Urząd Miasta w Pszczynie.W tym miejscu dziękujemy także organizatorom ogólnopolskim Homeschool i ETS Global za współorganizację, Burmistrzowi miasta Pszczyna Panu Dariuszowi Skrobolowi, Powiatowemu Urzędu Pracy w Pszczynie, stowarzyszeniowi Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska" za patronaty nad imprezą oraz partnerom lokalnym - portalowi pless.pl, gazecie Głos Pszczyński oraz wydawnictwu Pearson, restauracji Frykówka, kawiarni Cafe u Telemanna z Pszczyny i firmie reklamowej Fabryka Reklamy z Tychów za pomoc w organizacji i marketingu Wielkiego Testu Języka Angielskiego.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.