pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 lipca 2014
  • wyświetleń: 8290

Powiat: włamania i kradzieże

"Nieznany sprawca" - taki dopisek znalazł się przy sześciu włamaniach i kradzieżach, do których doszło w minionym tygodniu w powiecie pszczyńskim. W wykryciu przestępców pomóc mogą ewentualni świadkowie.

Aż do czterech kradzież doszło 22 lipca. W Warszowicach z terenu budowy przy ulicy Kościelnej skradziono włazy żeliwne, należące do Urzędu Gminy w Pawłowicach. Straty wyceniono na 1140 złotych. Tego samego dnia w Brzeźcach na ulicy Wyzwolenia z torebki skradziono IPhone'a za 2,5 tysiąca złotych.

W Pszczynie przy ulicy Piwowarskiej nieznany sprawca wyłamał dwie wkładki zamka do pomieszczeń prywatnej firmy, skąd skradł kasetkę z zawartością druków. Wieczorem przy ulicy Centralnej w Kobiórze włamano się do innej prywatnej firmy, nic nie zostało jednak z niej wyniesione.

Do kolejnych kradzieży doszło 26 lipca. W Suszcu z szatni na kopalni skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. Poszkodowanym jest 33-latek z Radlina.

W Kobiórze okradziono Czeczena. Z pozostawionej na stacji paliw saszetki skradziono pieniądze w kwocie 2500 euro.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.