pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 28 lipca 2014
  • 5 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1850

Nabór do koła artystycznego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

Za nami:

W Pszczyńskim Centrum Kultury realizowanych jest kilka projektów, które cieszą się od dłuższego czasu sporą popularnością wśród widzów.

nabór do koła artystycznego


Chcemy nadal propagować piękno polskiego słowa poetyckiego w cyklu "Poezja i muzyka pod 13" oraz prezentować wiersze "W kręgu poetów pszczyńskich". Mamy w planach również inne ciekawe przedsięwzięcia artystyczne.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w naszych wydarzeniach. Szukamy osób "czujących" poezję (recytatorów), umiejących śpiewać, grać na instrumentach, ale przede wszystkim, lubiących występować przed publicznością.

Na chętnych czekamy w dniach 4, 5 oraz 6 sierpnia (poniedziałek - środa) od godziny 13.00 do 15.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury (hasło "13"). Miło nam będzie, jeśli zaprezentujecie swoje umiejętności (piosenka, wiersz, utwór muzyczny).

Tych, którym podane terminy nie pasują, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 692-506-120, w celu umówienia się na spotkanie.

Renata Zborowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj