pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 lipca 2014
  • wyświetleń: 4541

Piłkochwyty już zamontowane

Ogrodzenie ogólnodostępnego boiska wraz z piłkochwytami w sołectwie Wisła Mała zostały zamontowane, inwestycja czeka na odbiór techniczny. Urząd Miejski pozyskał na ten cel dofinansowanie.

Urządzenia pojawiły się na boisku sportowym, na którym w sierpniu 2013 roku odbyła się inauguracja. Koszt inwestycji wyniósł 125.244,93 zł. Wartość dofinansowania stanowi 80% kosztów kwalifikowanych. Zadanie wykonała firma Metalkop Sp. z o.o. z Zabrza

W ramach umowy z Urzędem Marszałkowskim, którą w listopadzie ubiegłego roku podpisał burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol realizowane są także inwestycje na innych obiektach. W Jankowicach na stadionie stawiają nowe ogrodzenie. W najbliższym czasie rozpocznie się remont wielofunkcyjnych i ogólnodostępnych boisk sportowych w sołectwach Ćwiklice, Poręba i Rudołtowice.

Piłkochwyty w Wiśle Małej - 16.07.2014 · fot. UM Pszczyna


Wniosek o przyznanie pomocy w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w zakresie osi 4 LEADER objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013; zostały złożone za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska".

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.