pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 lipca 2014
  • wyświetleń: 1797

Wybiorą najładniejszy ogród

Do 15 lipca mieszkańcy gminy Miedźna mogą zgłaszać posesje, które powinny wziąć udział w konkursie na "Najładniej zagospodarowane otoczenie zagrody gospodarskiej, prywatnej posesji oraz bloku mieszkalnego na terenie Gminy Miedźna w 2014 roku".

Regulamin konkursu na najładniej zagospodarowane otoczenie w gminie Miedźna
Karta zgłoszenia do konkursu na najładniej zagospodarowane otoczenie w gminie Miedźna

Uczestnikiem konkursu może być każdy mieszkaniec Gminy Miedźna będący właścicielem estetycznie zagospodarowanego obejścia wokół swojej zagrody gospodarskiej, posesji oraz lokatorzy bloku mieszkalnego dbający o teren wokół budynku, miejsca ich zamieszkania. Rywalizacja przeprowadzana będzie w trzech kategoriach: najładniej zagospodarowane gospodarstwo rolne, posesję oraz blok mieszkalny.

Zgłoszenie może być dokonywane przez właściciela posesji, mieszkańców bloku, Rady Sołeckie i Rady Osiedlowe. Zgłoszenia można dokonywać w Urzędzie Gminy Miedźna, Referat Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska Geodezji i Mienia pod numerem 211-61-60 wew. 29 lub u Sołtysów oraz Przewodniczących Rad Osiedla Wola I i Wola II do 15 lipca.

Komisja dokona przeglądu w terminie od 21 lipca do 31 lipca. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas Dożynek Gminnych. Na zwycięzców czekają nagrody.

Kartę zgłoszeniową konkursu oraz regulamin jest dostępny do pobrania po prawej stronie artykułu.

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.