pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lipca 2014
  • 15 lipca 2014
  • wyświetleń: 2458

Przebudowa ulicy Musioła

Rozpoczęła się przebudowa ul. Musioła w Pszczynie. Wymieniono podbudowę, ułożono także geowłókninę. W najbliższym czasie położona zostanie nawierzchnia asfaltowa.

Ulica Musioła
Ulica Musioła w Pszczynie · fot. UM Pszczyna


Zakres prac obejmuje m.in.: zabudowę krawężników najazdowych, studzienek ściekowych z wpustami żeliwnymi, wymianę podbudowy na kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie,uzupełnienie nawierzchni na zjazdach do posesji oraz humusowanie poboczy.

- Zakończyliśmy remonty na trzynastu gminnych drogach. W najbliższym czasie czeka nas przebudowa kilku kolejnych dróg. Przebudowana zostanie część ul. Orlej w Wiśle Małej, odcinek ul. Leśnej w Wiśle Wielkiej, planujemy rozpoczęcie prac na ul. Jaworowej w Łące, Chochółki oraz Bratniej od ul. Słonecznej do ul. Cieszyńskiej - powiedział burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Na przebudowę ul. Musioła Urząd Miejski przeznaczy 208.111,50 zł. Wykona je Zakład Remontowo-Budowlany Maria Fisior z miejscowości Ossy.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.