• 25 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2091

LK UKS w Tarnowie Podgórnym

W dniach 21-22 czerwca odbył się ostatni Puchar Polski w Tarnowie Podgórnym.W sobotę reszta zawodników ścigała się w kryterium w Tychach, w którym wygrały Edyta Gołek i Małgosia Manowska.

W jedzie indywidualną na czas, w kategorii junior młodszy Mateusz Manowski zajął 24 miejsce, natomiast Kacper Piechaczek 41 miejsce. W juniorkach młodszych Kasia Migdoł zajęła 35 miejsce.

W tym samym dniu w kryterium w Tychach, Małgosia Manowska wygrała w kategorii żak. W młodziczkach Edyta Gołek znów wygrała, natomiast w młodzikach Piotr Marcoń zajął 5 miejsce. W juniorach młodszych Kamil Bałończyk zajął 10 miejsce a Paweł Lubowiecki zajął 16 miejsce. W orlikach Paweł Gruszczyk zajął 11 miejsce. Natomiast w kategorii vip wygrał Krzysztof Piechaczek.

Kryterium kolarskie w Tychach - 21.06.2014 · fot. Grzegorz Manowski

W niedzielę odbył się start wspólny. W juniorach młodszych Kacper Piechaczek zajął 10 miejsce a Mateusz Manowski 35 miejsce . A w juniorkach młodszych Kasia Migdoł zajęła 20 miejsce.