• 11 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2173

Juniorzy: Potrafią wygrywać

Po meczach bez wygranej wreszcie udało się zgarnąć komplet punktów w rozgrywkach Regionalnej Ligi Juniorów. W starciu z Polonią Bytom gospodarze udowodnili, że nie zapomnieli jak się wygrywa.

Juniorzy: Iskra - Polonia Bytom 07.06.2014

Mecz okiem Kamila Kułagowskiego:
Początek meczu należał zdecydowanie do gospodarzy, którzy kontrolowali przebieg gry na boisku i to oni dominowali przez całą pierwszą połowę najpierw strzelał Michał Prusek , później przepięknym strzałem z woleja w same okienko popisał się Dawid Morcinek, a wynik do przerwy ustalił Michał Prusek, który dobił strzał Morcinka w spojenie słupka z poprzeczką z rzutu wolnego.
Na drugą połowę piłkarze Henryka Wity wyszli zbyt pewnie przez co stracili dwie bramki lecz nie poddali się i walczyli do końca , końcówka meczu była bardzo zacięta, jednak dzięki pięknym paradą bramkarza pszczyńskiej Iskry i gol w ostatnich minutach Jana Kędziora zadecydowały o wygranej gospodarzy. Swoją akcje miał też Kacper Prusek, który przeszedł sam połowę boiska lecz w decydującym momencie nie podał lecz sam chciał wykończyć i Polonia wyszła z opresji obronną ręką.

Juniorzy: MKS Iskra Pszczyna - KS Polonia Bytom 07.06.2014 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna - Polonia Bytom 4:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Michał Prusek (15.), 2:0 Dawid Morcinek(22.) , 3:0 Kamil Bałuch (32.), 3:1. 3:2, 4:2 Kędzior Jan (79.)

Przemek Niesyto, Kornel Kmiecik, Piotr Świerczek, Kamil Kułagowski, Michał Prusek, Dawid Morcinek, Kamil Komraus (55. Jan Kędzior), Mayki Cieśla (78. Bartosz Pisarek), Dominik Mikołajec, Kamil Bałuch (65. Kacper Prusek). Trener: Henryk Wita