pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2448

Uczniowie PZS nr 1 w Niemczech

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 realizowali w Lipsku praktyki w ramach projektu "Trening czyni mistrza-praktyczna nauka zawodu i języka obcego szansą na międzynarodowym rynku pracy".

Tym razem - i to jest pewnym nowum - na staż wyjechali uczniowie szkoły zawodowej, którzy upewnili się, że zdobyte w "Samochodówce" oraz na praktyce u polskich pracodawców wiadomości są na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą licznie nawiązane kontakty i propozycje pracy składane przez pracodawców niemieckich.

Wizyta uczniów PZS nr 1 w Niemczech - 05.2014 · fot. PZS nr 1


Fryzjerki podczas szkolenia w WELLA STUDIO LEIPZIG dotyczącym nowoczesnych technik koloryzacji, stylizacji i strzyżenia włosów nawiązały współpracę ze szkołą fryzjerską z Lutherstadt Eisleben, której nauczyciele fryzjerstwa byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności naszych dziewczyn, ale również ich obycia, podejścia do klienta jak i zdolności komunikowania się. Mamy nadzieję na dalszą współpracę a poniższy film pokazuje to szkolenie.Mechanicy natomiast dowiedzieli się, jaki jest zakres świadczonych usług w niemieckich warsztatach, że ważna jest rzetelność swojej pracy. Fachowe podejście do pracy niejednokrotnie spotykało się z wysokim uznaniem niemieckich "szefów". Poniższy film przybliży na czym m.in. polegała praktyka.

PZS nr 1 w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj