pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 czerwca 2014
  • wyświetleń: 6104

Wyglądaj młodziej i piękniej!

Artykuł sponsorowany:

Zadbaj o swój wygląd, poczuj się jak piękna, wiecznie młoda gwiazda! Ciesz się urodą! Skorzystaj z usług Gabinetu Medycyny Estetycznej lek. med. Marty Mularskiej w Pszczynie!

Medycyna estetyczna jest pomostem między zabiegami kosmetycznymi a chirurgią plastyczną. Zajmuje się poprawianiem wyglądu skóry twarzy i całego ciała w sposób bezpieczny, mało inwazyjny i na tyle szybki, by nie powodować wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

Gabinet lek. med. Marty Mularskiej znajduje się przy ulicy Zdrojowej 8. To punkt, w którym botoks wykonywany jest - zgodnie z przepisami - wyłącznie przez lekarzy.

Marta Mularska, botoks
fot. www.botokspszczyna.pl


To zabieg, wokół którego narosło wiele mitów, dlatego przykładamy szczególnych starań, by pacjent uzyskał wszystkie niezbędne informacje dotyczące botoksu i miał na ten temat pełną wiedzę. Przygotowaliśmy specjalne kwestionariusze i zapewniamy konsultacje z lekarzem przed zabiegiem. Dzięki temu botoks jest bezpieczny, a pacjent nie jest narażony na nieprzyjemne niespodzianki.

W gabinecie przy ulicy Zdrojowej 8 wykonujemy też zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, peelingi, a także mezoterapię igłową, która ma bardzo szerokie zastosowanie.

Marta Mularska, botoks
fot. www.botokspszczyna.pl


Wszystkie zabiegi poprzedzone są wcześniejszą konsultacją lekarską, podczas której omawiane są oczekiwania pacjentki, dobierane są odpowiednie zabiegi i preparaty. Ustalana jest wówczas także cena.

Wizyty są możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem tel. 696-499-899.

Zachęcamy również do odwiedzenie strony www.botokspszczyna.pl, gdzie uzyskają Państwo dodatkowe informacje o zabiegach.

---

Lek. med. Marta Mularska
Medycyna Estetyczna

ul. Zdrojowa 8
43-200 Pszczyna
696-499-899
mm@mularski.pl