pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2014
  • wyświetleń: 4730

Policyjne patrole na parkingach

W związku z ostatnimi wydarzeniami w regionie, a także doniesieniami z kraju mundurowi apelują o nie pozostawanie obojętnym wobec przypadków zamykania dzieci, osób starszych, czy zwierząt w samochodach podczas upałów.

Pozostawienie osoby nieporadnej, w szczególności małego dziecka, w okolicznościach zagrażających jego zdrowiu, a nawet życiu jest wyrazem całkowitej bezmyślności i okrucieństwa. Przy obecnie panujących wysokich temperaturach, w ciągu kilkunastu minut, osoba taka w zamkniętym samochodzie może stracić przytomność, a przegrzanie organizmu doprowadzić nawet do śmierci.

Podobnie na cierpienie narażone jest uwięzione w samochodzie zwierzę, które z pewnością samo nie poradzi sobie w tak trudnych warunkach. Jeśli jesteś świadkiem opisywanych zdarzeń, nie przechodź obojętnie. Natychmiast zaalarmuj policję! Pamiętaj, że jeden telefon, również anonimowy może uratować czyjeś życie!

ab / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.