pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 czerwca 2014
  • wyświetleń: 6607

Sklep Euro: naprawdę niskie ceny!

Artykuł sponsorowany:

W Studzionce, przy trasie Pszczyna - Pawłowice (ul. Wodzisławska 22B), znajduje się sklep "Bo-Hen" sieci Euro. Tutaj przekonają się Państwo, czym są Naprawdę niskie ceny!

Bo-Hen, Bohen


Sklep Bo-Hen sieci Euro powstał w Studzionce w 2012 roku. Od dnia otwarcia oferuje najwyższej jakości produkty w naprawdę niskich cenach, warzywa i owoce, nabiał i sery, a stoisko mięsne i wędliny zaskakują najbardziej wymagających klientów.

Można tam znaleźć wszystko, co dobry supermarket powinien oferować, przyjazny personel - gdyż nasi klienci są dla nas bardzo ważni, a ponadto w galerii handlowej jest zakład fryzjerski, sklep odzieżowy i od lipca kwiaciarnia.

Bo-Hen, Bohen


Codziennie w sklepie Euro znajdą Państwo atrakcyjne promocje pod nazwą "na co dzień" www.bohen.com.pl/nacodzien.html, a od lipca nowa akcja : "Komin promocyjny".

Wprowadziliśmy również "Szalony weekend" (piątek - sobota) - www.bohen.com.pl/szalonyweekend.html - w czasie którego potrafimy zaskoczyć naprawdę niskimi cenami.

Sklep Bo-Hen w Studzionce


Aby dowiedzieć się co aktualnie jest w promocji, można śledzić nasza stronę www.bohen.com.pl, gdzie znajdziecie Państwo informacje o naszych promocjach, lub zamówić newsletter, dzięki któremu informacje o promocji "szalony weekend" otrzymają Państwo bezpośrednio na adres mailowy.

Wizyta w naszym sklepie należy do przyjemności, gdyż Supermarket Euro w Studzionce, oferuje nie tylko szeroki wybór, naprawdę niskie ceny, miłą obsługę, ale również dużą przestrzeń, dzięki czemu robienie zakupów jest nadzwyczaj wygodne, przy sklepie znajduje się przestronny parking dla klientów - Dlatego:

Jadąc do Pawłowic, jadąc do Pszczyny - zakupy w Studzionce będą cieszyły!---

Sklep Bo-Hen (Euro)
Studzionka
ul. Wodzisławska 22B
Tel. 32 448-30-58