pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 czerwca 2014
  • wyświetleń: 9116

"ARISS" - nowy sklep kosmetyczny

Artykuł sponsorowany:

Zadbaj już dzisiaj o swoje dłonie! Sklep ARISS przy ulicy Bednarskiej 8/4 w Pszczynie to nowo otwarty punkt z wszystkim, co niezbędne do pielęgnacji paznokci.

Ariss


W ARISS znajdą Państwo profesjonalne kosmetyki do stylizacji paznokci m.in.: lakiery do paznokci, lakiery hybrydowe, żele jednofazowe, żele podkładowe, żele budujące, żele wykończeniowe, żele kolorowe. Są tutaj również pilniki, bloki, polerki. W ofercie także: pędzle, farby akrylowe, farby akwarelowe, tipsy, szablony, akcesoria, oliwki, odżywki, lampy UV, płyny pomocnicze, artykuły higieniczne, woski do depilacji, henna do brwi, odżywki, kremy, peelingi, maski, cienie do powiek, bazy, pomadki do ust oraz biżuteria.

Wśród wielu marek, których produkty można znaleźć w ARISS, są: "Gabrielle", "Charbonne" i "Mistero Milano".

ARISS


Sklep kosmetyczny ARISS mieści się przy ulicy Bednarskiej 8/4 (ulica równoległa do ul. Piastowskiej). Już w najbliższym czasie będzie można zamówić produkty również w sklepie internetowym.

Zapraszamy wszystkich, również profesjonalne stylistyki paznokci, które chcą wzbogacić wachlarz swoich usług. W sklepie ARISS można nie tylko dokonać zakupu, ale również uzyskać mnóstwo informacji o produktach, ich przeznaczeniu i sposobie używania.

Godziny otwarcia:
- poniedziałek - piątek: od 9.00 do 16.00,
- sobota: od 9.00 do 13.00.

---

"ARISS" Żaneta Wojas
ul. Bednarska 8/4
43-200 Pszczyna
tel. 668-882-774