pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2254

Nasz region na targach turystyki

W weekend przy chorzowskiej hali "Kapelusz" w Parku Śląskim odbywają się Targi Turystyki Weekendowej "Atrakcje Regionów", które promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne, w tym nasz region.

Na targach swoją ofertę zaprezentują biura podróży, touroperatorzy, właściciele domów wczasowych, hoteli oraz ośrodków SPA. Wystawie będzie towarzyszyć szereg imprez dodatkowych. Nie zabraknie prezentacji miast oraz regionów turystycznych, spotkań z podróżnikami, warsztatów tematycznych, profesjonalnych szkoleń, a także konkursów z cennymi nagrodami.

Atrakcje, walory i bogactwo kulturowe naszego powiatu zostaną zaprezentowane na stoisku przygotowanym przez Powiat Pszczyński wspólnie z gminami Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Miedźna, Suszec, Pawłowice i Kobiór. W organizację naszego stoiska włączą się również lokalni restauratorzy, którzy przygotują tradycyjne potrawy regionu: Restauracja Zacisze z Brzeźc, Karczma Kuban z Goczałkowic-Zdroju, Hotel Noma Residence z Kobióra, Hotel Piaskowy, Piekarnia - Ciastkarnia "Kondzielnik" z Jankowic oraz Pszczyński Browar.

Stoisko promujące walory ziemi pszczyńskiej - 7/8.06.2014


Nie zabraknie też twórców ludowych reprezentowanych przez Państwa Koniecznych z Łąki oraz Marię Żebrowską z Kobióra. Ponadto w przygotowanie powiatowego stosika włącza się również: Towarzystwo Miłośników Ziemi Pszczyńskiej, Muzeum Zamkowe, Uzdrowisko z Goczałkowic-Zdroju, Pokazowa Zagroda Żubrów, Warownia Pszczyńskich Rycerzy, ogrody Państwa Kapias z Goczałkowic-Zdroju, Pasieka Pana Bartosza Pękały z Miedźnej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

new / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.