pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 czerwca 2014
  • 8 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1546

Koncert dla Domu Dziecka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Za nami:

W niedzielę 8 czerwca o godzinie 16.00 w Sali Kongresowej Hotelu Imperium w Pszczynie odbędzie się koncert charytatywny zespołu All4Him, w trakcie którego nastąpi zbiórka datków na rzecz dofinansowania wypoczynku wakacyjnego dzieci z Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie.

Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie prowadzi dom dziecka dla dzieci z powiatu pszczyńskiego oraz jest organizatorem pieczy zastępczej dla dzieci pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych.

W trakcie koncertu publiczność będzie mogła obejrzeć już drugi musical przygotowany przez młodzieżową grupę All4Him pt. "Precedens", opowiadający o procesie osoby oskarżonej o zabójstwo i jednocześnie dotykający trudnych zagadnień dotyczących sprawiedliwości, miłosierdzia oraz przebaczenia. Zaraz po koncercie odbędzie się zbiórka środków na dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego dzieci z pszczyńskiego domu dziecka.

Grupa zgodziła się na koncert bez honorarium, chcąc w ten sposób wesprzeć tę szlachetną inicjatywę. All4Him koncertował już dwukrotnie w Pszczynie, ostatnio w sali Centrum Kultury w ramach "Rodzinnej Majówki", przedstawiając wówczas swój pierwszy musical "Zapytaj tych co Go znają" i gromadząc niemal 200-osobową publiczność. Musical ten doczekał się również nagrania DVD oraz CD.

Sponsorem koncertu będzie m.in. Hotel Imperium w Pszczynie, który bezpłatnie użyczy sali na potrzeby tego wydarzenia.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj