pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1456

PG3 laureatem konkursu eTwinning

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach pod czujnym okiem koordynator Marty Florkiewicz-Borkowskiej zostało wybrane laureatem konkursu "Nasz projekt eTwinning 2014 - X edycja".

Szkoła wystąpiła w konkursie z niemieckojęzycznym projektem pt: "Bis in die Puppen leben wir Deutsch! - handgenähte Zusammenarbeit über die Grenzen". Projekt otrzymał Odznaki Jakości, a następnie zakwalifikował się do ścisłego finału Europejskiego Konkursu na najlepsze projekty międzynarodowe, w ramach Europejskiego Programu eTwinning.

Obecnie uczniowie wraz z opiekunem, przygotowują się do wyjazdu na Ogólnopolski Finał Konkursu, który będzie się odbywał od 5 do 7 czerwca w Warszawie.

odznaka jakości


Program eTwinning to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki.

został laureatem

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj