pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2592

Słodkie czytanie w przedszkolu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 7 w Pszczynie" podaj

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", w środę 9 kwietnia w Publicznym Przedszkolu nr 7 w Pszczynie, grupę I odwiedziła mama naszego przedszkolaka.

Zaproszenie przyjęła pani Joanna Przygrodzka. Po przeczytaniu opowiadań o przygodach ulubionego bohatera naszej grupy Franklina, na dzieci czekała największa niespodzianka dnia, którą okazały się mini warsztaty cukiernicze. Dzięki zaangażowaniu pani Joanny, dzieci po wysłuchaniu bajek, miały możliwość również poznania zawodu cukiernika.

Słodkie czytanie w Przedszkolu nr 7 - 9.04.2014 · fot. Publiczne Przedszkole nr 7


Pani Joanna wspólnie z dziećmi zabrała się do wykonania ozdób dekoracyjnych z masy cukrowej - pettinice. Przedszkolaki ochoczo zaczęły pracować nad pomysłami. Osobiście wałkowały, wykrawały i lepiły, co sprawiło im wiele radości. Z dużym entuzjazmem wykonywały swoje prace, z których były bardzo dumne. Końcowe wytwory, dzieci miały możliwość zabrać do domu, gdzie chętnie opowiadały o wydarzeniach w przedszkolu.

Pani Joannie bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Dorota Kokot, Katarzyna Gawlik

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Publiczne Przedszkole nr 7 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 7 w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.