pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 4711

Duża liczba włamań w powiecie

W ostatnim tygodniu na terenie powiatu pszczyńskiego doszło do wielu włamań i kradzieży. Ginęły głównie narzędzia, biżuteria i pieniądze.

W poniedziałek 7 kwietnia w Woli nieznany sprawca zerwał kłódkę i włamał się do garażu przy ulicy Przemysłowej. Skradł agregat prądotwórczy.

Dzień później w Miedźnej dwie nieznane kobiety z otwartego domu przy ulicy Wiejskiej skradły pieniądze. Tego samego dnia w Ćwiklicach przy ulicy Zawadzkiego z niezabezpieczonego foliaka skradziono piłę łańcuchową Bosch, dwa pistolety do malowania oraz 44 metry przewodów spawalniczych. Sprawcy nie ujęto.

W środę pomiędzy 10.00- 16.00 pod nieobecność właścicieli na pasówkę włamano się do mieszkania przy ulicy Kazimierza Odnowiciela w Pszczynie. Łupem złodzieja padła biżuteria i pieniądze.

W czwartek w Studzienicach nieznany sprawca wyłamał zamek w drzwiach i włamał do hali przy ulicy Jaskółek. Skradł pieniędze, alkohol, papierosy i pieczarki. Chwilę później włamał się do drugiej hali, skąd skradł elektronarzędzia firm Celma i Makita.

W sobotę włamano się do domu przy ulicy Spokojnej w Ćwiklicach. Nieznany sprawca wybił szybę w oknie i po przeszukaniu pomieszczeń skradł pieniądze i złoty łańcuszek. W niedzielę przy tej samej ulicy rzucono kostką betonową w okno balkonowe i uszkodzono szybę antywłamaniową o wartości 1000 złotych.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.