Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2045

Sukces ucznia SP nr 2

25 marca w na wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń dla laureatów konkursów przedmiotowych z województwa śląskiego. Wśród wyróżnionych był uczeń naszej szkoły Marcin Wróbel - laureat z Matematyki z elementami przyrody.

Marcin Wróbel
Marcin Wróbel został laureatem z konkursu matematyki z elementami przyrody. · fot. Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszczynie


Konkursy organizowane były przez śląskiego kuratora oświaty Stanisława Fabera. W gali udział wzięli laureaci oraz dyrektorzy szkół. Laureatami zostało 116 uczniów, którym podczas gali wręczono zaświadczenia i listy gratulacyjne. W programie wydarzenia znalazł się m.in. wykład pt. "Rekonstrukcje przeszłości metodami naukowymi", który wygłosił dr Andrzej Boczarowski z Uniwersytetu Śląskiego.

Gala laureatów jest corocznym podsumowaniem wysiłków uczniów i nauczycieli startujących w konkursach przedmiotowych. Uzyskanie tytułu premiowane jest szóstką na świadectwie i zwalnia ze sprawdzianu. Zwolnienie ucznia ze sprawdzianu jest równoznaczne z uzyskaniem najwyższego wyniku.

 Dyrekcja Szkoły wraz z nauczycielami gratulują!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.