pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2014
  • 17 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 6888

Hotel Imperium znów otwarty!

Artykuł sponsorowany:

W kwietniu Hotel Imperium w Pszczynie ponownie został otwarty. Po krótkiej przerwie znów zaprasza gości w swoje progi.

Imperium


Nowym właścicielem obiektu jest Centrum Konferencyjno-Hotelowe Imperium Sp. z o.o. Firma oparła swoją kadrę na niektórych byłych, doświadczonych pracownikach Hotelu. W najbliższym czasie zapowiada modernizację obiektu, mającą na celu poszerzenie zakresu usług, podniesienie atrakcyjności i powrót do pierwszej ligi pszczyńskiego hotelarstwa. Firma proponuje miejsca pracy w ograniczonym zakresie.

Na gości Hotelu Imperium czekają 52 komfortowo wyposażone pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją satelitarną, telefonem oraz minibarem.

Już teraz w wyniku działań modernizacyjnych na terenie całego obiektu goście mają dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej wi-fi.

Hotel Imperium w Pszczynie


Do dyspozycji gości jest Restauracja "Zodiak" ze smacznym menu i pięknym wystrojem. Skorzystać można także z pubu bilardowego oraz altany z grillem, która może pomieścić do 80 osób.

W obiekcie znajduje się Sala Kongresowa na 299 osób. Posiada ona klimatyzację i jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, bezprzewodowe urządzenia z dostępem do internetu, urządzenia do tłumaczeń symultanicznych oraz nagłośnienie. Ponadto w Hotelu Imperium znajdują się dwie mniejsze sale konferencyjne. Hotel zamierza również podtrzymać starą, dobrą tradycję i wystawiać w Sali Kongresowej przedstawienia, sztuki teatralne i kabarety.

Na terenie Hotelu znajduje się również bogate zaplecze sportowe, w tym: trawiaste boisko, hala sportowa, korty tenisowe, kryty basen i kameralna kręgielnia, a także solarium i jacuzzi.

Hotel Imperium w Pszczynie umożliwia także organizację przyjęć okolicznościowych, bankietów, koktajli.---

Hotel Imperium ***
43-200 Pszczyna
ul. Bielska 54
www.hotelimperium.pl

Tel. 32 212-88-88
Tel. 32 210-15-00
Tel. 32 210-15-01
Tel. 506-107-090

marketing@hotelimperium.pl
recepcja@hotelimperium.pl