• 3 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2512

W Oświęcimiu zagrają o brąz

UKS Centrum 2000 OLSK
Zawodniczki z rocznika 2000 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zagrają o 3. miejsce Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Kobiet. · fot. POSiR Pszczyna

W półfinałowym spotkaniu rywalem podopiecznych trenera Mariusza Błaszczyka była drużyna Setbol SP 11 Oświęcim. W pierwszym secie pszczynianki przegrały do 20. W drugiej partii zespół z Pszczyny zwyciężył zdecydowanie do 16. W tie-break?u była prawdziwa wojna. Piłki meczowe miały gospodynie, ale i UKS Centrum mógł zakończyć to spotkanie zwycięsko. Ostatecznie na przewagi wygrały oświęcimianki, które zagrają w meczu o 1. miejsce. Zespół Mariusza Błaszczyka 10 kwietnia zagra o 3. miejsce w lidze, a przeciwnikiem będzie przegrany z pary UMKS Kęczanin Kęty - ZSG 1 Kęty.