pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1242

Dzień Otwarty w Techn. Hotelarskim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli" podaj

W środę 26 marca Technikum Hotelarskie w Zespole Szkół w Woli zaprosiło koleżanki i kolegów z gimnazjum oraz wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty.

---

Ci, którzy do nas przyszli mogli zobaczyć, jak wyglądają sale lekcyjne i pracownie, ale mieli też możliwość bliższego zapoznania się z tajnikami nauczanych u nas zwodów: technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.

Nasze technikum to nie tylko nauka, dlatego przygotowaliśmy dla gości kilka niespodzianek. Były więc warsztaty taneczne prowadzone przez pana Dariusza Kryla - choreografa i instruktora tańca oraz założyciela Szkoły Tańca Extreme w Mysłowicach.
Aż chciało się tańczyć, gdy pan Dariusz pokazywał kroki do break dance i hip-hopu.

Gimnazjaliści mogli również uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych w pracowni gastronomicznej i hotelarskiej. Dzięki nim będą wiedzieć, jak pięknie i nowocześnie udekorować stół na chrzciny, wesela, kolacje we dwoje, Walentynki, czy też Święta.
Pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli przygotowywali też różne przekąski i nauczyli się sztuki serwowania oryginalnych napojów: bananowy doktor, zakręcona pomarańcza, mohito, błękitna laguna, czarna magia, kaktusowa rozpacz.

Jeśli ktoś chciał, mógł na koniec poprosić profesjonalną fryzjerkę o zrobienie modnej fryzury.

Mamy nadzieję, że wszyscy poczuli pozytywną energię i przyjazną atmosferę, która panuje w naszym technikum. Ufamy też, że wszystkim smakował "zielony poczęstunek" poczęstunek słodkie pianki.

Gościom, gimnazjalistom, dyrekcji szkoły i nauczycielom dziękujemy za miłe spotkanie. Wierzymy, że spodobała się Wam nasza szkoła.

Do zobaczenia

uczniowie, dyrekcja i nauczyciele Technikum Hotelarskiego w Zespole Szkół w Woli

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ś w. Jana Bosko w Woli" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.