pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2014
  • wyświetleń: 3065

III LO dla hospicjum św. o. Pio

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj

27 marca w Zespole Szkół nr 1 przy ulicy Kazimierza Wielkiego 5 w Pszczynie odbył się koncert charytatywny na rzecz hospicjum św. o. Pio, którego motywem przewodnim były wiara, nadzieja i miłość.

III Liceum Ogólnokształcące od zeszłego roku wspiera hospicjum poprzez organizację koncertów, sprzedaż ciast i wiele innych akcji, a jesienią ubiegłego roku młodzież posadziła żonkile przy parafii Podwyższenia Krzyża Św.

Koncert charytatywny na rzecz hospicjum św. o. Pio - 27.03.2014 · fot. III LO


Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego i Publicznego Gimnazjum nr 2, przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 21 im. Misia Puchatka, a także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 im. ks. Jana Twardowskiego podczas koncertu zaprezentowali swoje liczne talenty - od muzycznych, poprzez taneczne i recytatorskie, na plastycznych kończąc. Zwrócili uwagę zebranych na to, jak ważną sprawą jest pomoc drugiemu człowiekowi, wyciągnięcie ręki do potrzebującego.

Po występach każdy mógł przyczynić się do rozwoju pszczyńskiego hospicjum poprzez zakupienie własnoręcznie upieczonych ciast oraz albumu pt. "Wiara, nadzieja, miłość wyobraźnią dzieci pisane", która została wydana dzięki życzliwości drukarni Infopres. Serdecznie dziękujemy występującym i ich opiekunom za zaangażowanie i poświęcony czas, a wszystkim przybyłym za obecność i każdy dar serca.

III LO / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj