Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 marca 2014
  • 30 marca 2014
  • wyświetleń: 7418

"Samochodówka" wyczesała złoto

Uczniowie "Samochodówki" z Pszczyny wzięli udział w dwóch konkursach wysokiej rangi we fryzjerstwie. Oba wydarzenia odbywały się w tym samym terminie, w różnych miejscach, a przedstawiciele PZS nr 1 zdobyli najwyższe laury.

We wtorek 18 marca w Rybniku już po raz 8. w ruch poszły szczotki, szpilki i grzebienie. Młodzi adepci fryzjerstwa stanęli do konkursu, aby zawalczyć o najcenniejszy - złoty grzebień. Ta sztuka udała się uczniowi Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie Mateuszowi Liberze, który wyczesał złoto wykonując piękną fryzurę ślubną. O miejsce na podium walczyli uczniowie całego Śląska.

"Samochodówka" wyczesała złoto - 18.03.2014 · fot. PZS 1


Tego samego dnia podczas konkursu fryzjerskiego, który odbył się w Katowicach spod nożyczek Doroty Gosztyły, także uczennicy Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie, wyszło prawdziwe dzieło sztuki, które zachwyciło jury konkursu. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu strzyżenia wg sztuki fryzjerskiej Vidal Sassona. Dorota perfekcyjnie wykonała stylizację zajmując pierwsze miejsce i zdobyła cenne nagrody: szkolenie fryzjerskie w Akademii Berendowicz Kublin, piękną główkę fryzjerską oraz profesjonalne produkty.

Aleksandra Marzec / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.