pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 28 marca 2014
  • wyświetleń: 2389

Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj

W środę 9 kwietnia Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pszczynie organizuje Dzień Otwarty dla uczniów klas szóstych i ich rodziców. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w siedzibie szkoły przy ulicy Staromiejskiej 41.

Podczas Dnia Otwartego będzie można poznać pedagogów szkoły, uczniów, a także zobaczyć od środka jak funkcjonuje placówka, która w ten oto sposób zaprasza do siebie:

---

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 w Pszczynie "Szkoła odkrywców talentów" (tytuł nadany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie).

Szóstoklasisto! Już czas na dobrą i mądrą decyzję

Interesują Cię przedmioty ścisłe?
A może lubisz aktywność fizyczną?
Lubisz wiedzieć więcej?
Masz ochotę na zdobywanie wysokich wyników w sporcie?
Marzysz o odpowiedniej szkole średniej i adekwatnych studiach?
 
TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom europejskiego systemu edukacji oraz wymaganiom stawianym przed sportową reprezentacją, Publiczne Gimnazjum nr 3 zaprasza do klas:

1.    z rozszerzonym programem nauczania przedmiotów matematyczno - przyrodniczych,
2.    z rozszerzonym programem nauki gry w siatkówkę.
Już dziś możesz dołączyć do elitarnego grona młodzieży, wśród których jest 72 laureatów i 54 finalistów w najbardziej prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.

Na swoim koncie mamy również wiele zwycięskich meczów oraz zawodów sportowych. U nas nie tylko świetnie przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, ale także zdobędziesz cenne umiejętności bardzo przydatne w dalszym etapie kształcenia.

Klasa z rozszerzonym programem nauki w siatkówkę to początek Twojej kariery sportowej i pierwsze miejsca na podium. Kompleksowe podejście do edukacji sportowej pozwala nam
na rozwijanie talentów.

Coraz więcej wskazuje na to, że zapotrzebowanie na osoby z wykształceniem ścisłym będzie wzrastało, dlatego warto, abyś już dziś zadbał o swoją przyszłość oraz sprostał tym wymaganiom.
Każdy sportowiec, który może pochwalić się wynikami na skalę kraju i świata, rozpoczynał swoją karierę właśnie w Twoim wieku.
Za mało argumentów?

Wyobraź sobie, że obie klasy będą miały po 3 godziny tygodniowo dodatkowych zajęć edukacyjnych w każdym roku szkolnym.
Klasa z rozszerzonym programem nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych będzie miała dodatkowe zajęcia z przedmiotów przyrodniczych i matematyki.

Klasa z rozszerzonym programem nauczania siatkówki będzie miała dodatkowe zajęcia z wychowania fizycznego. Dzięki takim zajęciom będziesz miał możliwość na bieżąco poszerzania wiedzy
oraz rozwijania swoich umiejętności.

SZÓSTOKLASISTO, PAMIĘTAJ!
Wiedza to Twoja przyszłość!
POMYŚL O NIEJ JUŻ DZIŚ!

Zapoznaj się z regulaminem rekrutacji do Publicznego Gimnazjum nr 3, który znajduje się na stronie internetowej naszej szkoły www.zs2pna.edu.pl

ups / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj