pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2014
  • wyświetleń: 4448

Konkurs "Mam talent" w Piasku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa w Piasku" podaj

Konkurs "Mam talent" w Szkole Podstawowej nr 10 w Piasku odbył się już po raz piąty. Liczba uczestników wzrasta z każdym rokiem. W tym roku wystąpiło 86 artystów. Wystąpili wokaliści, instrumentaliści oraz zespoły taneczne. Z każdej klasy wystąpił przynajmniej jeden wykonawca.

Reklama

------

Nagrody dla zwycięzców ufundowała firma Zorka. Coś słodkiego dla każdego uczestnika ufundował sklepik szkolny.

W kategorii "Śpiew" zwyciężyli: I miejsce Mikołaj Dętkoś, II miejsce Anna Mazur, III miejsce Karolina Olszowiec . W kategorii "Soliści z instrumentem" wygrali: I miejsce Marcin Anderko, II miejsce Inga Marekwia, III miejsce Maja Bilek. W kategorii "Zespół" najwyższe miejsca zdobyli: Iskiereczki z klasy IIIb (I miejsce), zespół DNW z klasy VIB (II miejsce) oraz Zespół z klasy VB (III miejsce). Przyznano również sześć wyróżnień. Otrzymali je: zespół z klasy IB Jumping Girls, Karolina Mielczarek, Sandra Szłapa, Julia Biela, Julia Skamarajtys, Sylwia Rębisz.

Konkurs "Mam talent" w Piasku - 03.2014 · fot. Beata Skrzypiec


Konkurs jest okazją do prezentacji uzdolnień artystycznych naszych uczniów orze pretekstem do podejmowania twórczych działań zespołowych. Uczniowie samodzielnie przygotowują się do konkursu, sami wybierają repertuar oraz przygotowują swój występ. Jest to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w tworzeniu układów tanecznych. Bardzo cieszy fakt, że najmłodsi uczniowie, pierwszoklasiści też odważnie stanęli na scenie i pokazali, co potrafią.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych na różnych scenach.

Beata Skrzypiec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa w Piasku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa w Piasku" podaj