Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 marca 2014
  • wyświetleń: 5436

Radostowice: sukcesy gimnazjum

Gimnazjum Publiczne w Radostowicach, którym od 14 lat kieruje Pani Teresa Wyrobek, osiąga corocznie wysokie wyniki w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

I tak jest również w tym roku. Z chemii, na 6 laureatów z Powiatu Pszczyńskiego, aż 5 to uczniowie tej szkoły. Podobnie z historii, na 3 laureatów w powiecie, 2 jest z Gimnazjum w Radostowicach. Z matematyki szkoła ta ma również finalistę w tym konkursie. Sukcesy tego gimnazjum z chemii to niewątpliwie zasługa nauczyciela tego przedmiotu Pani Alicji Pietras, która co roku doskonale przygotowuje swoich uczniów. Dwóch laureatów z historii to zasługa Pani Justyny Chomiuk, a sukces z matematyki uczniowie zawdzięczają Pani Barbarze Jastrzębskiej.

Laureaci z chemii to: Damian Sosna, Adrianna Biela, Tomasz Indeka, Dorota Kumor oraz Jerzy Smandek.

Laureaci z historii to: Adrianna Biela i Dorota Kumor.
Finalistą z matematyki jest Tomasz Indeka.

Należy przypomnieć, iż Gimnazjum w Radostowicach liczy 155 uczniów w 7 oddziałach szkolnych. Gratulacje zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli! W Gminie Suszec również Gimnazjum w Kryrach ma 1 finalistę z biologii, którą została Martyna Górka a do konkursu przygotowała ją Pani Jolanta Kula.

Z. Ł.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.