pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 23 marca 2014
  • 12 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 4926

Zbiórka elektroodpadów w III LO

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj

Do 16 kwietnia w III Liceum Ogólnokształcącym na Osiedlu Piastów prowadzona będzie zbiórka zużytych sprzętów elektronicznych i elektrycznych.

Lista odpadów klasyfikujących się do zbiórki

Elektrośmieci to wszystkie zużyte urządzenia działające na prąd lub na baterie, m.in.: pralki, lodówki, zmywarki, miksery, telewizory, komputery, a także świetlówki i żarówki energooszczędne.

Elektroodpady wyrzucone do śmietnika lub porzucone na łonie przyrody, bezpośrednio zanieczyszczają środowisko, stwarzając tym samym zagrożenie dla zdrowia ludzi. Sprzęt można przynosić do szkoły w godzinach 7.00 - 15.00. 16 kwietnia zostanie on odebrany przez firmę Remondis Elektrocycling, a następnie zważony.

elektrośmieci


Wszystko to w ramach konkursu "Aktywni dla klimatu" w którym bierze udział pięcioro uczniów III LO. Im więcej zbierzemy elektrośmieci - tym lepiej. Każdy może przyłączyć się do akcji. To nic nie kosztuje, a dzięki temu nasze środowisko może być czystsze.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.stopzmianomklimatu.pl

III LO / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj