pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 marca 2014
  • 28 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 32037

Motoserce na rynku - zdjęcia i filmy

W sobotę rynek w Pszczynie zamienił się w motocyklową stolicę Śląska. Pszczyńska Grupa Motocyklowa pod patronatem klubu Tiger Riders FG zorganizowała w naszym mieście akcję "Motoserce".

Długie kolejki, które w sobotę rano ustawiły się przy specjalistycznym ambulansie, świadczą o tym, że główny cel akcji "Motoserce", jakim jest zbiórka krwi, został spełniony. Podczas imprezy 174 dawców oddało prawie 80 litrów krwi.W związku z dużym zainteresowaniem wydłużono czas poboru. Padający co jakiś czas deszcz nie odstraszył miłośników jednośladów, którzy o 13.00 wyruszyli na paradę motocykli.

MOTOSERCE 2014 - wyjazd motocyklistów na paradę · fot. Andrzej Grynpeter


MOTOSERCE 2014 - fotorelacja z atrakcji towarzyszących paradzie motocyklistów · fot. Andrzej Grynpeter


MOTOSERCE 2014 - powrót motocyklistów z parady · fot. Andrzej Grynpeter


Impreza w Pszczynie organizowana jest przez Pszczyńską Grupę Motocyklową. Od kilku miesięcy trwały przygotowania. Za organizację odpowiadało dziewięć osób i trzeba przyznać, że z roku na rok poziom organizacji jest coraz wyższy. W trakcie "Motoserca" na płycie rynku odbywały się koncerty oraz pokazy. Zaprezentowali się m.in. rycerze z Warowni, którzy przygotowali specjalne konkursy. Na scenie odbyły się pokazy judo, natomiast na tzw. łezce przeprowadzono pokazy stuntu motocyklowego.

Motoserce 2014 na pszczyńskim rynku - 27.04.2014 · fot. UM Pszczyna


Motoserce 2014 na pszczyńskim rynku - 27.04.2014 · fot. Radosław F.


Najbardziej widowiskową częścią była parada motocykli. Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol flagą pszczyńską dał znak do rozpoczęcia. Tegoroczna trasa biegła wokół jeziora łąckiego. Dla dawców krwi organizatorzy przygotowali mnóstwo nagród. Jeden z uczestników do domu wrócił ze skuterem.

new, BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.