Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 marca 2014
  • wyświetleń: 5468

23-latek pobił bez powodu 32-latka

Policjanci zatrzymali 23-latka z Kobióra. Mężczyźnie zarzuca się uszkodzenie ciała 32-letniego mieszkańca Pszczyny. Pokrzywdzony ze złamaną szczęką musiał udać się do lekarza specjalisty. Gdy opuścił mury szpitala, swoje kroki skierował prosto na pszczyńską komendę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy, podczas zabawy w jednym z pszczyńskich lokali. Do stojącego przy barze 32-letniego mieszkańca Pszczyny podszedł młody mężczyzna i bez powodu uderzył go kilkukrotnie w twarz.

Ciosy pięścią okazały się na tyle mocne, że pokrzywdzony trafił do szpitala na drutowanie szczęki. Dlatego też w środę postanowił złożyć w komendzie stosowne zawiadomienie i zeznania w tej sprawie. Zaznaczył jednak, że nie zna osobiście sprawcy.

Pszczyńscy kryminalni jeszcze tego samego dnia dotarli do 23-letniego mieszkańca Kobióra. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. W czasie przesłuchania nie potrafił jednak wyjaśnić, dlaczego zaatakował. Stwierdził tylko, że wypił dużo alkoholu i to mogło być przyczyną jego agresji.

W przypadku tego przestępstwa kodeks karny przewiduje nawet 5 lat pozbawienia wolności. W najbliższym czasie o jego losie rozstrzygnie prokurator.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.