pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 marca 2014
  • wyświetleń: 2704

Pawłowice mówią po angielsku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

W auli "Przylądek Talentów" Gimnazjum nr 1 w Pawłowicach w środę 12 marca, odbył się festiwal twórczości dziecięcej.

Uczestnicy - uczniowie szkół podstawowych z klas I-III mogli na scenie zaprezentować swoje wokalne i aktorskie talenty pod jednym warunkiem - każda zaśpiewana piosenka i powiedziany wierszyk musiały być wykonane w języku angielskim. W festiwalu wzięły udział wszystkie podstawówki z terenu gminy.

Festiwal twórczości dziecięcej - 12.03.2014


Uczniowie, pod okiem nauczycieli języka angielskiego, przygotowali krótkie programy artystyczne. Na scenie pojawiały się dzieci w kolorowych przebraniach. Były tygryski, żabki, myszka, a nawet Calineczka. Okazało się, że dla małych aktorów występy w języku obcym nie stanowiły żadnego problemu. Spotkanie prowadził John Botha - native speaker pochodzący z RPA, który prowadzi zajęcia z języka angielskiego z uczniami pawłowickich szkół.

Organizatorami I Festiwalu Twórczości Dziecięcej w Języku Angielskim dla klas I-III ze szkół podstawowych gminy Pawłowice byli nauczyciele języka obcego z poszczególnych szkół. Koordynatorem całego przedsięwzięcia był Andrzej Wowra - anglista i zastępca dyrektora ZSO, a współorganizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj