pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 7 marca 2014
  • wyświetleń: 5360

Konkurs piosenki w Czarkowie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie" podaj

W ostatni czwartek lutego przed Domem Kultury w Czarkowie panował spory ruch. W tym dniu odbył się bowiem X jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Radosnej Piosenki Religijnej, którego organizatorem był Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarkowie.

Reklama

Jak co roku sporym zaskoczeniem była duża liczba chętnych uczniów - 93 - występujących jako soliści, duety bądź w zespołach wokalnych. Uczestnicy reprezentowali SP nr 2 w Pszczynie, ZSP w Studzienicach, SP w Jankowicach, SP w Rudołtowicach, SP w Woli, SP w Porębie, SP w Górze, SP we Frydku oraz ZSP w Czarkowie.

O godzinie 12.00 rozpoczęło się wielkie śpiewanie. Jury w składzie: Jadwiga Masny- przewodnicząca, ks. proboszcz parafii pod wezwaniem św. Józefa Robotnika w Czarkowie Krzysztof Grudniok, który był równocześnie fundatorem nagród oraz Cecylia Kania, z uwagą obserwowało występy i wcale nie miało łatwego zadania, bowiem repertuar był różnorodny, a poziom wysoki i wyrównany.

Konkurs Piosenki Religijnej w Czarkowie - 27.02.2014 · fot. ZSP Czarków


Po zakończeniu konkursowych występów nadszedł czas na słodki poczęstunek - był to przecież tłusty czwartek, a więc tradycyjne pączki cieszyły się wielkim powodzeniem. Po ogłoszeniu wyników, był czas na wręczenie dyplomów i nagród, jak również wspólne, jubileuszowe zdjęcie organizatorów i gości. 

Młodzi artyści wraz z opiekunami rozjechali się do domów obiecując spotkać się za rok na kolejnym XI konkursie piosenki religijnej. 
O profesjonalne nagłośnienie zadbali panowie z zespołu "Mediator". 

Anita Płowaś / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie" podaj