Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 marca 2014
  • wyświetleń: 1622

Rozmawiali o szkodach górniczych

Wójt Pawłowic spotkał się z przedstawicielami Jastrzębskiej Spółki Węglowej, KWK "Pniówek" oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Wodnej i Rekultywacji. Zebranie dotyczyło kwestii odwodnienia i przywrócenia stanu pierwotnego zalewiskom na terenach szkód górniczych.

obrady, konferencja, spotkanie
Podczas zebrania omawiano temat szkód górniczych · fot. UG Pawłowice


Podczas spotkania rozmawiano o sposobach rozwiązania problemów dotyczących szkód górniczych na terenie Pniówka i Krzyżowic, m.in. przewidywanym wyrównaniu terenu i funkcjonowaniu istniejących przepompowni. Celem spotkania było zapobieganie ewentualnym podtopieniom związanym z intensywnymi opadami deszczu i faktem, że obszary szkód górniczych to tereny zalewiskowe.

Spotkania wójta i pracowników urzędu z przedstawicielami kopalni, podczas których omawiane są sposoby rozwiązywania bieżących problemów związanych ze szkodami górniczymi, odbywają się cyklicznie, raz na kwartał.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.