pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 28 lutego 2014
  • wyświetleń: 2998

"Alkohol i Narkotyki" na drogach

Śląscy policjanci od wczesnych godzin porannych prowadzą działania "Alkohol i Narkotyki". Jak wskazuje nazwa akcji, mundurowi będą sprawdzali trzeźwość kierujących. Podobne działania są prowadzone na terenie całego kraju.

Na piątek zaplanowano ogólnopolskie działania "Alkohol i Narkotyki". Policjanci ruchu drogowego w tym dniu będą prowadzili wzmożone kontrole, mające na celu wykrycie tych kierowców, którzy prowadzą swoje pojazdy po użyciu alkoholu lub innych środków odurzających.

W działaniach wykorzystane zostaną znajdujące się na wyposażeniu śląskiej policji różnego rodzaju urządzenia i testery, służące do wykrywania alkoholu i narkotyków w organizmie. Miejmy nadzieję, że pozwolą one wyeliminować z dalszej jazdy tych kierujących, którzy nie są trzeźwi i "czyści", a przez swoją nieodpowiedzialność - zagrażają innym użytkownikom dróg.

new / pless.pl
źródło: KWP Katowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.