pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 28 lutego 2014
  • 1 marca 2014
  • wyświetleń: 7659

Poszukiwani sprawcy już schwytani

W tym tygodniu, z pszczyńskiej listy poszukiwanych na podstawie listów gończych skreślono 3 osoby. Cała trójka trafiła już za kratki.

Tym razem, zatrzymań dokonano tuż po wpłynięciu podstaw prawnych z pszczyńskiego sądu. Dlatego też, dużym zaskoczeniem dla poszukiwanych była wizyta miejscowych kryminalnych.

Jako pierwszy, na kilkumiesięczny pobyt w zakładzie karnym został skierowany 28-latek z Kryr. Tego samego dnia, czyli w miniony wtorek, w miejscu zamieszkania została także zatrzymana 42-letnia pszczynianka. Kobieta, za kratkami musi "zaliczyć" jedynie kilkudniową karę pozbawienia wolności.

Dwa dni później, jako ostatni, został skreślony z listy 41-letni mieszkaniec Pszczyny. Tu, szybka interwencja pszczyńskich kryminalnych u swoich kolegów z sąsiednich jednostek, przyczyniła się do jego zatrzymania na terenie Tychów.

Policja przypomina, że zgodnie z art. 280 kpk za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara. Równocześnie też, wzywa każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego, do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki policji, prokuratora lub sądu.

new / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.