pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2014
  • wyświetleń: 1641

Przedszkole 21: Gwiazdka dla Afryki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

Jednym z bardzo ważnych obszarów działań UNICEF jest edukacja i kształtowanie świadomości dzieci i młodzieży. Przedszkole Publiczne nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie przyłączyło się do Klubu Szkół UNICEF.

Jest to inicjatywa, która zrzesza szkoły i przedszkola zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. W ramach tegorocznej akcji na rzecz dzieci w Sierra Leone UNICEF Polska zbiera fundusze na przeprowadzenie kampanii szczepień dzieci przeciwko odrze, polio oraz gruźlicy.

Wszystkie darowizny uzyskane w ramach akcji zostały przeznaczone na zakup szczepionek przeciwko najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego oraz na zakup przenośnych lodówek, które pozwalają na ich transport nawet do najtrudniej dostępnych miejsc w krajach rozwijających się. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

Dagmara Pala

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj