pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 lutego 2014
  • wyświetleń: 1175

Projekt dla niepełnosprawnych

Trwa nabór do projektu systemowego "Marzysz, planujesz, działasz - aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w powiecie pszczyńskim" współfinansowanego ze środków Unii w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych, przebywających w pieczy zastępczej lub opuszczających różne formy pieczy zastępczej (rodziny zastępcze, placówki opiekuńczo-wychowawcze typu socjalizacyjnego itp.).

W ramach projektu osoby będą mogły skorzystać nieodpłatnie: z indywidualnego i grupowego doradztwa zawodowego, stażu lub przygotowania zawodowego, szkoleń i kursów, turnusu rehabilitacyjnego, treningów umiejętności i kompetencji społecznych i innych działań w zależności od potrzeb.

Szczegółowe informacje o warunkach rekrutacji udzielane są telefonicznie pod numerem 32 449-01-45 wew. 21 lub w siedzibie PCPR w Pszczynie, ul. Dworcowa 23. Zgłoszenia osób chętnych będą przyjmowane do końca marca (w razie braku zgłoszeń rekrutacja będzie wydłużona).

new / pless.pl, źródło: PCPR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.