pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2014
  • wyświetleń: 5990

Poszukiwany listami gończymi

Dzielnicowi z Pszczyny zatrzymali 30-latka z Katowic, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości u swojej znajomej w Łące.

Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa podczas rutynowych czynności wykonywanych w związku z tzw. "Niebieską Kartą". To dokument wypełniany przez policjanta w przypadku stwierdzenia przemocy w rodzinie (procedura postępowania w takich sytuacjach zakłada stałą pieczę dzielnicowego nad osobami dotkniętymi tym problemem).

Właśnie podczas jednej z takich służbowych wizyt w Łące, stróże prawa wylegitymowali 30-letniego mieszkańca Katowic, a następnie zatrzymali. Jak się okazało, mężczyzna od dwóch lat ukrywał się przed organami ścigania. Policyjne bazy wskazały, że był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez katowicką prokuraturę.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.