pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 lutego 2014
  • 26 lutego 2014
  • wyświetleń: 4452

Pogoda sprzyja budowie parkingu

Wiosenna aura sprzyja budowie największego parkingu w Pszczynie. Trwają prace ziemne, które prowadzone są w wydzielonej części. Po zakończeniu prac teren zostanie utwardzony, a ekipy budowlańców przeniosą się na drugą stronę. W ten sposób uda się zminimalizować utrudnienia.

Parking, Plac Targowy, Chrobrego
Pogoda sprzyja budowie parkingu · fot. UM Pszczyna


W związku z tym, że cały teren, na którym odbywa się przebudowa jest placem budowy, należy stosować się do ustawionych znaków. Nowy parking przy ul. Chrobrego liczył będzie 172 miejsca postojowe. Wydzielone zostaną także specjalne strefy dla kierowców niepełnosprawnych. Poza przebudową istniejących sieci i położeniem kostki przewiduje się również wykonanie małej architektury, nowego oświetlenia oraz wykonanie terenów zielonych.

Parking, Plac Targowy, Chrobrego
Pogoda sprzyja budowie parkingu · fot. UM Pszczyna


- Zrobimy wszystko, żeby jak najsprawniej przeprowadzić remont i ograniczymy utrudnienia do minimum. Na szczęście pogoda sprzyja ekipom budowlanym. Robotnicy nie natrafili na utrudnienia, które mogłyby powodować opóźnienia w harmonogramie prac - mówi burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Inwestycja kosztować będzie 1.451.400 zł. Zadanie zrealizuje firma Z.P.U.H "Betonit" z Czechowic-Dziedzic.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.