pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2014
  • 4 marca 2014
  • wyświetleń: 2490

Językowe Dni Otwarte w PG nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie" podaj

27 lutego podczas Dni Otwartych w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Pszczynie odbył się panel językowy "Śniadanie w trzech kolorach".

Śniadanie w trzech kolorach - i sukces w Gimnazjum nr 1!
W czwartek 27 lutego Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie gościło uczniów okolicznych szkół podstawowych. Spotkanie miało na celu zapoznanie się uczniów z ofertą szkoły oraz ułatwienie im wyboru dodatkowego języka obcego.

Językowe Dni Otwarte w PG nr 1 - 27.02.2014 · fot. Nauczyciele języków obcych PG1


Pięćdziesięcioro gości zostało podzielonych drogą losowania na 10 grup. Powstałe w ten sposób drużyny uczestniczyły w trzech konkurencjach: kojarzenie obiektów przedstawionych na obrazkach z odpowiednimi krajami (Francja, Wielka Brytania, Niemcy), wykonywanie kanapek wg instrukcji w trzech językach (po niemiecku, angielsku, francusku oraz rozpoznawanie kraju pochodzenia 12 utworów muzycznych.

Ankiety ewaluacyjne wypełnione po zakończeniu konkurencji pokazały, że wydarzenie spodobało się znacznej większości zaproszonych uczniów. Stwierdzili oni również, że pomoże im to w wyborze gimnazjum oraz dodatkowego języka obcego.

Cieszymy się, że nasi goście poznali szkołę, panią Dyrektor, nas - nauczycieli językowców oraz swoje przyszłe koleżanki i kolegów. Już teraz cieszymy się na ponowne spotkanie!

Nauczyciele języków obcych PG1

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie" podaj