pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2014
  • 20 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 7931

Targi Pracy i Aktywności Społecznej

17 kwietnia 2014 roku na hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbyły się II Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Pszczyński Paweł Sadza.

W Targach wzięło udział 45 wystawców, którzy zaoferowali ponad 800 stanowisk pracy, z czego ok. 300 ofert pracy zaoferowali przedsiębiorcy wystawiający się na Targach. Wydarzenie to stworzyło okazję zarówno do zaprezentowania się w charakterze potencjalnego kandydata do pracy, jak również poznania bogatej oferty zakładów pracy, instytucji oraz organizacji społecznych.

Targi pracy 2014


Przedsiębiorcy poszukiwali głównie osób do pracy na stanowiskach takich jak: operatorzy, ślusarze, elektrycy, przedstawiciele handlowi, operatorzy maszyn CNC, pracownicy produkcyjni, automatycy, pracownicy utrzymania ruchu oraz inżynierowie różnych specjalności. Agencje zatrudnienia poszukiwały głównie pracowników produkcyjnych, opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech oraz pracowników z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby mogły skorzystać również z bezpłatnych porad prawnych oraz utworzyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

II Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej odwiedziło ponad 500 osób.

new / pless.pl
źródło: Powiat, Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.