pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 20 lutego 2014
  • wyświetleń: 2735

"Mobilni nauczyciele" w PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

19 lutego w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 odbyła się debata podsumowująca projekt "Mobilni nauczyciele kształcą skuteczniej i nowocześnie" zrealizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Kapitał Ludzki - logotypy
fot. Powiat


W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele biorący udział w projekcie oraz zaproszeni goście. Zaproszenie przyjęli Starosta Powiatu Pszczyńskiego Paweł Sadza, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Bernadeta Sojka-Jany, przedstawiciele Gminy Suszec Natalia Kałuża i Zbigniew Łoza, Grzegorz Telok - Przedstawiciel RODN "WOM" w Bielsku-Białej, Przewodniczący Komisji Oświaty Powiatu Pszczyńskiego Damian Cieszewski, Janusz Kasza - Prezes Centrum Przedsiębiorczości S.A. w Woli oraz przedstawiciele pracodawców między innymi: Szczepan Polok i Michał Wyrobek oraz przedstawiciel młodzieży Lucyna Staniak.

Debata w PZS 2 „Mobilni nauczyciele kształcą skuteczniej i nowocześnie” - 19.02.2014 · fot. PZS nr 2


Celem debaty było zaprezentowanie efektów wypracowanych podczas realizacji projektu, przedstawienie wniosków, znalezienie wspólnych dobrych rozwiązań, które można zastosować na rodzimym gruncie. W trakcie spotkania zrodziła się idea ściślejszej współpracy między szkolą, pracodawcami, urzędem pracy i samorządem w celu lepszego przygotowania ucznia do warunków aktualnego rynku pracy. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zaangażowanie w debatę i mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy.

new / pless.pl
źródło: PZS nr 2

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj