pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 lutego 2014
  • wyświetleń: 1861

Bal dla dzieci w Warowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Warownia" podaj

Artykuł sponsorowany:

Wieść się niesie, że 22 lutego o godz. 16:00, królowa Warowni wyprawia drugi, wielki Bal Karnawałowy dla dzieci, które tego dnia wypełnią wnętrza zamku bajkowymi strojami i radosnym uśmiechem.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy


Podczas Balu spełnić się mogą najskrytsze, dziecięce marzenia. Przekraczając bramy Warowni, każdy mały przybysz stanie się tym, kim zawsze pragnął - walecznym rycerzem, prawdziwą księżniczką, wszechmocnym magiem lub kimkolwiek innym. Dzieci będą tańczyć i bawić się pod czujnym okiem doświadczonych animatorów. Na imprezie pojawi się gość specjalny, Warowniś - ogromna maskotka Warowni Pszczyńskich Rycerzy. Czeka mnóstwo konkurencji i niespodzianek. Kuchmistrz przygotował na tę okazję specjalne menu z ulubionymi potrawami maluchów (złocisty kurczak z marchewką i napój w cenie biletu).

Warownia Pszczyńskich Rycerzy


Bal rozpocznie się o godz. 16.00 i potrwa do 19.00. Przebrania mile widziane. Zaproszeni są również opiekunowie, którzy mogą towarzyszyć swoim pociechom w zabawie lub zasmakować Średniowiecza w innej sali zamku. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Warowni warownia.com.pl/kalendarium/bal-karnawalowy-dla-dzieci1/.

Cena biletu: 35zł/os. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 50

tel. 32 215 01 18
kom. 609820939

Warownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Warownia" podaj