pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 16 lutego 2014
  • 27 maja 2014
  • wyświetleń: 26522

Wideo i foto: Ogrody Daisy na rynku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ogrody Daisy" podaj

W miniony weekend w Pszczynie organizowane były Daisy's Days. Jedną z największych atrakcji były Ogrody Daisy, które mogliśmy podziwiać na rynku.

Na płycie pszczyńskiego rynku zaprezentowalli się szkólkarze, którzy przygotowali bardzo ciekawe aranżacje ogrodowe, układy zieleni i elementy architektury krajobrazu. Dzięki nim centrum miasta na trzy dni utoęło w zieleni i kwiatach. A wszystko to można było bezpłatnie zwiedzać przy dźwiękach muzyki na żywo.

Jak prezentował się pszczyński rynek z lotu ptaka - zobaczcie na poniższym filmie:Ogrody Daisy 2014 · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Przez trzy dni na rynku zagościło ponad 10.000 roślin w ok. 500 odmianach. Dodatkowo, w sobotę i niedzielę, na scenie odbędyły się pokazy i prelekcje na temat urządzania ogrodów na balkonach i wsłuchiwania się w naturę. Wśród wykładowców m.in. dziennikarz telewizyjny Marek Jezierski oraz Józef Broda - multiinstrumentalista i gawędziarz grający m.in. na listkach. Była także możliwość zakupu roślin i akcesoriów ogrodniczych na kiermaszu ogrodniczym.

Ogrody Daisy na rynku - 23.05.2014 · fot. BM / pless.pl

ups / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ogrody Daisy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ogrody Daisy" podaj